Jestem absolwentem Politechniki Gdańskiej wydziału ETI, kierunek informatyka, specjalność informatyczne zarządzanie przedsiębiorstwem. Obecnie doktoryzuję się na Politechnice Gdańskiej, wydział ETI, Katedra Systemów Geoinformatycznych.
W latach 90. byłem jednym z pierwszych webmasterów w Polsce, twórcą pionierskiego edytora HTML HEdit, oraz twórcą pierwszych stron internetowych jakie pojawiły się w globalnej sieci.
Obecnie pracuję w Gdyni w PPNT jako PHP backend developer w dużej firmie sektora IT ale również prowadzę własną działalność gospodarczą (od wielu lat) – to firma iwebi.pl dzięki której realizuję swoje pasje. Jestem pomysłodawcą i twórcą wyszukiwarki, którą chciałbym oprzeć docelowo na elementach sztucznej inteligencji i BigData. ineti.pl mam nadzieję będzie miała kiedyś swoją premierę ?
Posiadam wieloletnie doświadczenie jako twórca systemów GIS. Jestem pasjonatem i entuzjastą nowych technologii, w szczególności technologii web oraz cloud computingu. Jako zwolennik i wielki entuzjasta Git’a postanowiłem, pracując jeszcze w gratka.pl stworzyć odpowiednik ale „bazodanowy”. W tej chwili mam gotowy projekt do implementacji. Ostatnio inspiruje mnie bardzo Edge Computing. Zobaczymy, może coś w tym temacie też dołożę od siebie.

Motto życia: Przeciwieństwa losu uczą mądrości, powodzenie ją odbiera. Seneka.